Plaatsen ramen
Op dinsdag 24 april plaatsten de leerlingen van 5 H en hun leerkracht G. Mulders in samenwerking met de firma Profel de ramen in de STEM-building. Hiervoor moesten de leerlingen reeds om 7.30 uur paraat staan om de 2 professionals van Profel meer dan een handje te helpen.
Eerst werden de ramen naast de voorziene plaatsen op de werf gestald, daarna werd aan de leerlingen uitgelegd hoe de plaatsing zou verlopen en vervolgens gingen ze met z’n allen aan de slag. Ten slotte kregen ze de laatste intstructies over de plaatsing van het glas.
's Namiddags kwamen twee extra plaatsers om de klus te klaren op de bovenverdieping, waar de werkomstandigheden toch beduidend moeilijker waren. Met deze extra hulp slaagden ze er dan ook in om alle ramen en deuren te plaatsen.
Binnenkort zal ook een kraan moeten opdraven om nog enkele glazen in ramen te plaatsen.