Basisopleiding Dialux EVO
Op donderdag 15-12 ging er bij en georganiseerd door experts van lampenfabrikant FEILO SYLVANIA een basisopleiding “DIALUX EVO” door in de Light Cube (showroom) van het bedrijf in Antwerpen. DIALUX is een krachtig softwarepakket om lichtstudies uit te voeren.
In het kader van het STEM building-project werden tijdens deze opleidingssessie de mogelijkheden van de software voor het onderwijs bestudeerd en besproken. Begin 2017 zal er namelijk voor leerkrachten en andere opleidingsverstrekkers ook een basisopleiding door dit bedrijf aangeboden worden.
De specifieke opleiding door de experts in combinatie met een bezoek aan de showroom vol met nieuwe LED-technologieën maakte het meer dan de moeite waard.
De uitnodiging met exacte datum en inhoud van de opleiding Dialux EVO voor scholen zal kort na Nieuwjaar bekend zijn en verspreid worden.